"Swingowe Andrzejki" - koncert zespołu DK Band

• Bilety: Wstęp wolny

„Swingowe Andrzejki” – to tytuł pierwszego koncertu, jaki zagra w Centrum Kultury Przeźmierowo nowy big band GOK „SEZAM”. Liderem zespołu jest Damian Kaczmarek, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, a dyrygentem i kierownikiem muzycznym – Tomasz Kaniewski. Warto ich poznać.

Dwudziestoosobowa grupa już ćwiczy w Centrum Kultury. Składa się zarówno z zawodowców, jak i amatorów. Wszystkich łączy jedna pasja – muzyka.

Podczas koncerty usłyszymy standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej. Nie zabraknie – jak to w Andrzejki – także skocznych rytmów. – Przede wszystkim tym koncertem chcielibyśmy się przedstawić mieszkańcom Przeźmierowa i całej gminy Tarnowo Podgórne. Wszystkich serdecznie zapraszamy! – podkreślają członkowie zespołu.

Na Andrzejki w rytmie swinga zapraszamy w piątek, 25 listopada o godz. 18 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Wstęp wolny!