Kino Zielone Oko zaprasza: "Snowden"

• Bilety: 15 zł

Trzy lata temu ta sprawa nie schodziła z czołówek gazet, nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Pracownik CIA i NSA ujawnił kilkaset tysięcy poufnych, tajnych i ściśle tajnych dokumentów amerykańskiej NSA, Edward Snowden. Z dokumentów tych świat dowiedział się m. in. o programie PRISM pozwalającego inwigilować Amerykanów i obywateli innych krajów. Historię wycieku obrazuje najnowszy film Oliviera Stone’a „Snowden”.  Trzymający w napięciu thriller z Josephem Gordonem-Levittem w głównej roli wyświetlony zostanie w Kinie Zielone Oko 20 listopada o godz. 20.

Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20) i przed imprezami, siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).

{youtube}QlSAiI3xMh4&t=10s{/youtube}