Kino dla dzieci: "Dzielny Kogut Maniek"

• Bilety: 10 zł / dziecko

20 listopada o 12.30 zobaczymy historię sympatycznego, nieletniego koguta Mario, który zawsze marzył, by być mistrzem. Jego wielkie marzenia o byciu bohaterem zaczynają się spełniać, gdy podstępny rolnik doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny, a Mario musi wraz z ekipą przyjaciół z kurnika, stanąć w obronie rodzinnego domu. Animowany film rodem z Meksyku, czyli  „Dzielny kogut Maniek” przewidziany jest dla nieco starszych dzieci.

Bilety rodzinne w cenie 10 zł dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20) i przed imprezami, siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).

{youtube}q2o2xb0HzxY{/youtube}