Kino Zielone Oko zaprasza: "Śmietanka towarzyska"

• Bilety: 15 zł

13 listopada o godz. 18 wyświetlimy najnowszy film Woody’ego Allena „Śmietanka towarzyska”. Jego bohater, Bobby, jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Marzy o wielkiej karierze, wyrusza więc w podróż do Los Angeles i nie bez trudu namawia wujka Phila, agenta topowych gwiazd Hollywood, do zatrudnienia go. W firmie poznaje piękną sekretarkę Vonnie. Zakochuje się w niej bez pamięci, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami. W obsadzie filmu znaleźli się m. in. Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell i Blake Lively.

Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20) i przed imprezami, siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).

{youtube}-NwNr6aNpfY{/youtube}