Zenon Laskowik z nowym programem "Spotkanie kolesiów"

• Bilety: 35 zł

Znany z legendarnego kabaretu Tey Zenon Laskowik i jego kabareciarnia ponownie wystąpią w naszej gminie. Tym razem z najnowszym, zbierającym doskonałe recenzje, programem „Spotkanie kolesiów". Występują w nim m. in. współautor skeczy Jacek Fedorowicz Grzegorz Tomczak i Michał Ruksza.

Po występie – zdaniem recenzentów - spodziewać się można nie tylko sporej dawki humoru, ale i paru trafnych i niekoniecznie optymistycznych refleksji. Tym bardziej warto wybrać się w sobotę, 12 listopada o godz. 18 do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20) oraz bezpośrednio przed występem oraz w Tarnowie Podgórnym: w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).