Premiera spektaklu Teatru Senioritki pt. "A niech to gęś kopnie"

• Bilety: Wstęp wolny

Któż z nas nie widział Gęsi przechadzającej się beztrosko po wiejskim podwórku? Długaśna szyja, śmieszne, kłapiaste stopy - Gęś jak to Gęś. Ale czy tak naprawdę Ją znamy? Czy zastanawialiście się kiedyś, co w takiej Gęsi siedzi? O czym myśli? O czym marzy?

Na te pytania w swoim najnowszym spektaklu odpowie prowadzony przez Mariolę Ryl-Krystianowską Teatr Senioritki. Przedstawi sztukę Marty Guśniowskiej "A niech to gęś kopnie".

Zespół powstał w GOK "SEZAM" jesienią 2010 roku z inicjatywy pań z Koła Seniora w Przeźmierowie. Kilkunastoosobowa grupa prowadzona jest przez aktorkę Teatru Animacji w Poznaniu, Mariolę Ryl-Krystianowską, która pomaga rozwijać aktorskie talenty.

„Senioritki” wielokrotnie występowały na spotkaniach kół seniora, a także na Przeglądzie Zespołów Amatorskich w Ostródzie, Forum Teatrów Gminy Tarnowo Podgórne oraz wielu imprezach charytatywnych, a także na Przeglądzie Zespołów Amatorskich w Ostrorogu, Chojnie, Forum Teatrów Gminy Tarnowo Podgórne, w Kleczewie, Dopiewie, Szamotułach, Luboniu, Rumianku, Swadzimiu, Kiekrzu, na Litwie (w Solecznikach) i w Poznaniu (Dni Jeżyc).

Na najnowszą premierę zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo 4 listopada o godz. 18.30. Wstęp wolny.