Joanna Bartel - "Kabaretowe spotkanie"

• Bilety: 25 zł

Joanna Bartel, znana z niezwykłego poczucia humoru artystka kabaretowa, wystąpi z najnowszym programem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Na program „Kabaretowe spotkanie” zapraszamy w niedzielę, 9 października.

Joanna Bartel serca widzów podbija swoim własnym i niepowtarzalnym stylem. Potrafi żartować ze wszystkiego. Ma nieograniczone pokłady siły komicznej i energii twórczej, a przy okazji jest świetną aktorką.

Popularność przyniosła jej rola Andzi Dworniok w serialu komediowym „Święta wojna”. Współpracowała z Andrzejem Rosiewiczem, przez pewien czas prowadziła też program „Śmiechu warte”, w którym zastąpiła Tadeusza Drozdę. Wystąpiła też w kilku filmach, m. in. „Ryś”, „Skazany na bluesa”.

Występ Joanny Bartel odbędzie się 9 października o godz. 17 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 25 zł można kupować od poniedziałku do piątku w miejscu imprezy (w godz. 10-12 i 17-19), siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Biletomat.pl.