"Mama Tata Teatr i Ja": przedstawienie Teatru Frajda pt. "Bajkopisanie"

• Bilety: 10 zł (bilet rodzinny)

Cykl „Mama, tata, teatr i ja” rozpoczął się wiosną i od razu zdobył sporą popularność wśród mieszkających w naszej gminie rodzin. Ciekawe, comiesięczne spektakle dla dzieci i ich rodziców, przyciągają sporo widzów. Dają dzieciom możliwość kontaktu z teatrem na wysokim poziomie, uczą i bawią.

Nie inaczej będzie 11 września o godz. 12.30 w Centrum Kultury w Przeźmierowie. Najmłodsi i ich rodziny będą mieli okazję zobaczyć spektakl „Bajkopisanie” Teatru Frajda.

Opowiada on o bajkopisarce, która ma kłopoty z napisaniem nowej bajki. Podrzuca jej wprawdzie Wena, ale trafiają one do Bajkopisarki poplątane przez wszędobylskiego Chochlika. Z pomocą dzieci udaje się jednak rozszyfrować, kto ma być bohaterem bajki i wspólnie stworzyć nową opowieść.

Obowiązują bilety rodzinne.