Ireneusz Krosny w programie "Mowa ciała"

• Bilety: 39 zł

Problemy zdrowotne artysty sprawiły, że Ireneusz Krosny nie wyszedł 2 kwietnia na scenę Centrum Kultury Przeźmierowo. Jednocześnie obiecał publiczności wynagrodzić wyrozumiałość w innym terminie. Ten dzień nadchodzi – 7 maja o godz. 18 ten znany mim wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Bilety zakupione na kwiecień zachowały ważność. Można jeszcze kupować wejściówki na to wydarzenie. Dostępne są w cenie 39 zł w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (w godz. 15-20) i w siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15). Sprzedaż online prowadzi serwis Biletomat.pl.

Przypomnijmy, że ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentuje w Przeźmierowie swój najnowszy program zatytułowany „Mowa ciała”. Składa się on z dwóch odmiennych części. Oprócz, jak zwykle, świetnej zabawy, którą zagwarantują scenki pantomimiczne, w programie znajdzie się także, w drugiej części, pokaz tajników pracy mima.

Siła pantomimicznych spektakli I. Krosnego tkwi nie tylko w znakomitym warsztacie, ale i własnym, oryginalnym poczuciu humoru. Artysta zapraszany jest na występy na całym świecie (oklaskiwany był w wielu krajach Europy, Chinach, Korei Południowej i USA). Tego występu nie można przeoczyć!