Ireneusz Krosny w programie "Mowa ciała"

• Bilety: 39 zł

Z powodów zdrowotnych występ Ireneusza Krosnego w Centrum Kultury Przeźmierowo został przełożony na inny termin. Nową datę podamy w najbliższych dniach na stronie www.goksezam.pl. Wszystkie bilety i wejściówki wygrane w konkursach zachowują ważność.

Istnieje możliwość zwrotu biletów w kasach GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku:

- w Centrum Kultury Przeźmierowo w godz. 9-12 i 17-20
- w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym w godz. 9-15
- w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w godz. 15-20.

Bilety zakupione w serwisie Biletomat.pl, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Widzowie, którzy posiadali bilet na 2.04 i zdecydują się wziąć udział w spektaklu w nowym terminie zostaną dodatkowo wynagrodzeni upominkami od Ireneusza Krosnego.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

OPIS WYSTĘPU

Urodził się w Tychach w 1968 roku. Naukę pantomimy rozpoczął już wieku 14 lat. Po latach doskonalenia warsztatu w 1992 roku rozpoczął działalność pod nazwą „Teatr Jednego Mima”. Jego kariera przyśpieszyła w sezonie 1995/1996, gdy wziął udział w trzech największych polskich festiwalach kabaretowych. I wszystkie wygrał. Od tego czasu niezmiennie bawi Polaków. W Przeźmierowie wystąpi Ireneusz Krosny!

Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność, własne oryginalne poczucie humoru. Drugim źródłem jest oryginalny, własny styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej. Jest ona przeźroczysta jak dykcja u aktora - czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie, daje widzowi poczucie łatwości pracy mima na scenie. Krosny nie stosuje makijażu, w szczególności nie stosuje pobielania twarzy. Występuje zawsze w czarnym, neutralnym kostiumie.

Od lat zapełnia najbardziej prestiżowe sale koncertowe w Polsce, często występuje w telewizji. Doceniany jest także poza granicami kraju. Grał na międzynarodowych festiwalach komedii i pantomimy m.in.: "International Mime Festival” w Chunchon w Korei Południowej, "Lachmesse” w Niemczech, International Mime Festival "Kaukliar” w Bratysławie, „Body/language Festiwal” w Sztokholmie, "Fringe" w Wielkiej Brytanii, "Festival du Rire" w Montreux w Szwajcarii, "Meet in Beijing” Arts Festiwal w Chinach, "Ingenio Comedy Festival” na Wyspach Kanaryjskich, "Stockholm Comedy Festival” w Szwecji i wielu innych. Jest jednym z trzech artystów z Polski, którzy otrzymali prestiżową nagrodę teatralną od krytyki w Chicago – „The Critic's Choice”.

W Centrum Kultury Przeźmierowo Ireneusz Krosny zaprezentuje swój najnowszy program „Mowa ciała”. Składa się on z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle świetnej zabawy, którą zagwarantują scenki pantomimiczne, w programie znajdzie się także pokaz tajników pracy mima. Jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma? O tym przekonają się wszyscy, którzy pojawią się na występie w sobotę 2 kwietnia Centrum Kultury Przeźmierowo. Początek o godz. 18.

Bilety w cenie 39 zł do nabycia od poniedziałku do piątku w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20), siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (w godz. 15-20). Bilety online dostępne są w serwisie Biletomat.pl.