Affabre - The Chamber Singers - koncert dla mieszkańców Przeźmierowa

• Bilety:Wstęp wolny, bez zaproszeń

Sołtys i Rada Sołecka Przeźmierowa zapraszają wszystkich mieszkańców na koncert znakomitego zespołu „Affabre – The Chamber Singers”

Męski zespół znany wcześniej jako „Affabre Concinui” założony został w roku 1983 w Poznaniu przez członków Poznańskiego Chóru Chłopięcego Jerzego Kurczewskiego oraz Poznańskich Słowików Stefana Stuligrosza. Śpiewają a capella zarówno utwory ludowe, dawną muzykę religijną i świecką, kolędy polskie i światowe, utwory orkiestrowe, żarty muzyczne, standardy jazzowe, przeboje pop. Od lat występują nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.

Oprócz doskonałej techniki śpiewu, wokaliści do perfekcji opanowali także imitację instrumentów muzycznych. Od 1991 roku grupa nagrała 16 płyt i święci triumfy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie (występowała w wielu krajach w Europie, Afryce, Azji i Ameryce).

W Centrum Kultury w Przeźmierowie legendarni wokaliści wystąpią w niedzielę 27.12 o godz. 16. Wstęp wolny.