Jesienne Święto Pieśni

• Bilety: Wstęp wolny.

Doroczne Jesienne Święto Pieśni tym razem odbędzie się w sobotę, 14 listopada w Centrum Kultury w Przeźmierowie. Wystąpią 4 chóry oraz soliści, wśród nich Jacek Kotlarski, wokalista współpracujący z największymi gwiazdami (Ryszard Rynkowski, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki), znany także z telewizyjnego Tańca z Gwiazdami i Jak Oni Śpiewają.

W pierwszej części widzowie usłyszą indywidualne występy chórów Con Brio z Obornik, Maria Victoria z Poznania, Amici Canti z Buku i oczywiście Koła Śpiewu im. Feliksa Nowowiejskiego z Tarnowa Podgórnego.

W drugiej odsłonie wszystkie chóry wraz z solistami i zespołem Lumen wykonają obszerne fragmenty cieszącego się dużą popularnością nie tylko w naszej gminie pop-oratorium „Miłosierdzie Boże”, kompozycji Zbigniewa Małkowicza do słów św. Siostry Faustyny.

Warto przyjść i posłuchać wielkopolskich chórów. Zapraszamy do Centrum Kultury w Przeźmierowie w sobotę, 14 listopada o godz. 15. Wstęp wolny.