"Ćwiczenia z Iwony" - spektakl grupy teatralnej NOVI

• Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo, ul. Ogrodowa 13a
  • Bilety: Obowiązują bezpłatne zaproszenia

„Ćwiczenia z Iwony” to spektakl oparty na dramacie „Iwona, księżniczka Burgunda”. – Taki tytuł wziął się stąd, że opieramy się jedynie na fragmentach tekstu Witolda Gombrowicza, wykorzystując go do teatralnych ćwiczeń – tłumaczył widzom na premierze Artur Romański, opiekun grupy. Spektakl został znakomicie przyjęty nie tylko przez zgromadzoną wówczas publiczność. Jako jeden z jedenastu (wśród 49 propozycji) zakwalifikował się także do finału Ogólnopolskiego Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena 2015. Dla zespołu przedstawienie będzie więc dodatkową okazją do spektaklu przed prestiżowym występem w Środzie Wielkopolskiej. Dla publiczności zaś (zwłaszcza osób, które przegapiły premierę) to dodatkowa szansa, by zobaczyć spektakl, który zasłużenie zbiera laury także poza naszą gminą. Na „Ćwiczenia z Iwony” zapraszamy 8 listopada o godz. 15, także do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Na spektakl obowiązują bezpłatne zaproszenia, które można otrzymać w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20) oraz w Tarnowie Podgórnym: w siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury (w godz. 15-20).