"Dylanie na ekranie" - premiera Teatru Tańca Sortownia

• Bilety: Bezpłatne zaproszenia dostępne w Centrum Kultury w Przeźmierowie, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i siedzibie GOK "SEZAM"

Teatr Tańca Sortownia nie raz przekonał, że potrafi zaskakiwać. Oczekiwać nieoczekiwanego można także po ich nowym programie pt. „Dylanie na Ekranie”.

Każdy, kto odbierze zaproszenie (czyli „bilet prekastingowy”) będzie mógł na żywo uczestniczyć w show jako artysta lub publiczność. „Jeżeli spodoba się państwu ten produkt, to może uda się nam go sprzedać jako nowy bestseller do różnych światowych stacji telewizyjnych w kategori programów talent show. Dzięki temu powstaną nowe edycje, w których będziecie mogli państwo również uczestniczyć.” – zapowiadają tancerze.

Premiera programu odbędzie się w sobotę 17 października o godz. 18 w Centrum Kultury w Przeźmierowie. Wstęp za okazaniem wspomnianych wyżej zaproszeń. Zapraszamy!