fbpx

Targi Gminnych Inicjatyw Kulturalnych

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Centrum Kultur Przeźmierowo
  • Bilety: Wstęp wolny.

Targi Gminnych Inicjatyw Kulturalnych to nowa inicjatywa, która pozwoli mieszkańcom zaproponować nowe pomysły, ale i poznać lepiej ofertę kulturalną gminy Tarnowo Podgórne. W sobotę, 5 września przez osiem godzin będzie można porozmawiać z reprezentacjami wszystkich kół zainteresowań i zespołów artystycznych działających w GOK „SEZAM”.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani są kulturą i chcieliby się rozwijać. Osobiste spotkanie z instruktorami i uczestnikami zajęć w GOK „SEZAM” może pomóc w podjęciu decyzji. Przy stole każdej z grup czekać będą też ulotki informacyjne. Już podczas targów będzie można zapisywać się do grup artystycznych i kół zainteresowań. Zapisy te będą kontynuowane w dniach 7-10 września w Centrum Kultury Przeźmierowo i tarnowskim Domu Kultury.

Podczas targów zaprezentuje się także redagujące „TarNową Kulturę” koło dziennikarskie. Na specjalne, otwarte kolegium redakcyjne zapraszamy o godz. 12. Będziemy na nim omawiać tematy do kolejnego, październikowego numeru. Zapraszamy osoby w każdym wieku, które lubią pisać i chciałyby dołączyć do redakcji. Czekać będziemy też na propozycje nowych stałych rubryk w naszym miesięczniku.

Z okazji targów Komisja Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej przy Radzie Gminy ogłosiła konkurs na najciekawszą inicjatywę kulturalną. Spisane pomysły można będzie zgłaszać na specjalnym stoisku. Autor najciekawszego z nich otrzyma dyplom i możliwość współtworzenia projektu. To doskonała okazja nie tylko na podzielenie się własną pasją, ale i zarażenie nią innych.

Na Targi Gminnych Inicjatyw Kulturalnych zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w sobotę, 5 września w godz. 10-18. Liczymy na wysoką frekwencję!

Log in

fb iconLog in with Facebook