Mama, tata, teatr i ja: Jaś i Małgosia - Falkoshow

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 11 zł

Spektakl w ramach cyklu: Mama, Tata, Teatr i ja. „Jaś i Małgosia” to spektakl kolorowego teatru cieni rzucanych na ekran magicznym urządzeniem zwanym grafoskopem inspirowany baśnią braci Grimm. Ta każdemu znana baśń, w tej adaptacji scenicznej zadziwia formą, dzięki której zyskuje lekkość przekazu, dość wydawałoby się ponurej treści. Główną myślą przedstawienia jest to, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście, trzeba tylko mieć nadzieję! Wyjątkowość tego spektaklu należy rozpatrywać w szerszym kontekście: tylko pozornie jest to przedstawienie przeznaczona dla dzieci. Pod warstwą baśniowej fabuły, znajduje się też, a może przede wszystkim, wątek realistyczny i psychologiczny.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń kulturalnych GOK SEZAM: regulamin

,