VOO VOO "Za niebawem" - koncert

Voo Voo to polski zespół muzyczny założony w 1985 roku. Gra zróżnicowaną muzykę opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur, chętnie i często improwizuje. Ostatnio w jego twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych, takich jak drum and bass, hip-hop czy nu jazz. Nazwa grupy pochodzi od inicjałów jej założyciela i lidera, Wojciecha Waglewskiego.

Voo Voo „Za niebawem”
Centrum Kultury Przeźmierowo, 11.09.2020, godz. 19:00
Bilety: 50 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl