Wierszowany Listopad - finał konkursu recytatorskiego

• Miejsce: Dom Kultury Tarnowo Podgórne

Po raz kolejny jesienią spotkamy się z poezją, w wykonaniu młodych recytatorów z naszej gminy.

Niestety, w tym roku także odwołano powiatową edycję konkursu recytatorskiego „Jesienna zaduma”, dlatego nie odbędą się gminne eliminacje do tego konkursu. Gmina Tarnowo Podgórne nie chce jednak rezygnować z poezji! W naszych szkołach odbędą się turnieje recytatorskie w ramach konkursu „Wierszowany Listopad”. Do konkursu staną młodzi ludzie z klas 1-3, 4-6 i 7-8. W tym etapie szkoły wyłonią po 3 laureatów w każdej kategorii wiekowej. Karty zgłoszeń należy dostarczyć do GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym ul. Poznańska 96 do 04.11.2019 r. lub faxem pod numerem 61 8146119.
Natomiast finał konkursu recytatorskiego odbędzie się 16 listopada 2019r. (sobota) w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym, zapraszamy na godz. 10:00. Recytację naszej młodzieży oceni jury w składzie: Katarzyna Romańska aktorka Teatru Animacji oraz Jolanta Tepper kierownik Domów Kultury GOK ”Sezam”. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny – szczególnie zapraszamy na nie rodziców, którzy będą mieli okazję oklaskiwać występy swoich dzieci.