Anioły są wśród nas!” - wystawa Wyróżniony

• Miejsce: Dom Kultury Tarnowo Podgórne
  • Bilety: wstęp bezpłatny

,,Anioły są wśród nas’’ to wystawa będąca częścią projektu Fundacji Nigdy nie jest za późno pt. ,,Namaluj swój świat'’.

To był wyjątkowy projekt łączący pokolenia. Pełen, ciepła oraz międzypokoleniowych obrazów powstałych z miłości do drugiego człowieka i otaczającego nas świata. Każdy dzień warsztatowy poświęcony był innej emocji i sposobom jej artystycznego wyrażania. W rzeźbie i na płótnach widać; wzajemne poszanowanie, troskę o siebie i naszą planetę, oswojone lęki oraz wdzięczność i miłość. Prace powstały pod artystyczną opieką doskonałej malarki, socjolożki i założycielki Pracowni Artystycznej Nowa 37 w Tarnowie Podgórnym- Magdaleny Święcickiej. Uczestnikami projektu i autorami prac są osoby w różnym wieku, mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne. Pomysłodawcom i realizatorem projektu jest Maja Stępień i Fundacja Nigdy nie jest za późno. Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne. Anioły i obrazy można podziwiać w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 oraz w czasie otwarcia Domu Kultury podczas wydarzeń.