Kino Zielone Oko: "Kobiety mafii 2"

W pierwszą niedzielę maja w Kinie Zielone Oko film „Kobiety mafii 2”, reż. Patryk Vega. Druga część "Kobiet mafii" ma znacznie większy rozmach od pierwszej. Akcja toczy się na dwóch półkulach i trzech kontynentach – w Europie, Ameryce Łacińskiej i Afryce.
Nasze lokalne, warszawskie "królowe mafii" podbijają świat: nie tylko – jak bohaterowie kina lat 90. – kradną samochody w Niemczech, ale też kupują na tony kokainę od kolumbijskich karteli, a nawet dołączają do szeregów Państwa Islamskiego. Dużo akcji, przekleństw zdecydowanie dla fanów gatunku.
Bilety w cenie 15 zł można nabyć w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl