Mama, tata, teatr i ja: "Plum i Bulb czyli problemy z wodą"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

W wodzie, w morzu i oceanie będzie toczyć się akcja kolejnego spektaklu dla dzieci zatytułowanego „Plum i Bulb, czyli problemy z wodą”, który w ramach cyklu „Mama, tata, teatr i ja” zaprezentuje Teatr Chrząszcz w Trzcinie.
Magiczny batyskaf zabierze widzów w głębiny gdzie będziemy podziwiać podwodne stworzenia. Tytułowi bohaterowie to rybka Plum i ośmiornica Bulb, które opowiedzą też o ważnej roli, jaką w życiu ludzi i zwierząt odgrywa woda. Przedstawienie ma wydźwięk ekologiczny, postacie przedstawią nam jakie są zagrożenia wynikające z zanieczyszczenia wody. Teatr Chrząszcz w Trzcinie proponuje nam teatr cieni połączony z żywym planem i animacją na żywo. Swój spektakl adresują do dzieci w wieku 5-13 lat. Trwa on 60 minut.
Na przedstawienie zapraszamy 5 maja (niedziela) godzina 12.30 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety w cenie 10 zł można zakupić w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl