Przegląd wokalistów "Rozśpiewana Gmina"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: wstęp wolny

„Rozśpiewana Gmina” już 7 kwietnia o godzinie 12. W Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym wystąpią reprezentanci przedszkoli, szkół i Ci, którzy kochają sztukę wokalną. W tym roku w jury zasiądzie Aga Czyż półfinalistka programu The Voice of Poland w drużynie Marysi Sadowskiej. W maju 2018 wydała swój debiutancki album „A”. Portal Jazzsoul.pl docenił wydawnictwo w „Debiutach 2018” w kategorii Jazz (Polska), a Stowarzyszenie ZAiKS nagrodziło ją za najlepsze teksty w konkursie „Będzie głośno", organizowanym przez Polskie Radio Czwórka. Członkiem jury będzie również Ada Rogoża – trener emisji głosu, logopeda, instruktor teatralny z dyplomem aktora scen muzycznych, laureatka ogólnopolskich konkursów piosenki poetyckiej.
Jury przyzna wyróżnienia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, starszych uczestników. Nagrodą będzie udział w warsztatach z jury. W tym roku chcemy, by podczas nich powstała piosenka, która zostanie zarejestrowana. Będzie to miła pamiątka dla uczestników.
Zapraszamy do wysłuchania występów i zaciskania kciuków na widowni 7 kwietnia o godz. 12 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wstęp wolny.