Kabaret Skeczów Męczących

• Bilety: 70 zł, 80 zł

Swój jubileusz w 2019 świętuje Kabaret Skeczów Męczących. W sobotę, 6 kwietnia wystąpi w Centrum Kultury PrzeźmierowoArtyści zdążyli udowodnić, że są jedną z gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. To właśnie niepowtarzalni bohaterowie skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Najbardziej lubiane postacie wykreowane przez kabaret zobaczymy w nowych odsłonach. W programie nie zabraknie też nowych skeczy i anegdot.

Program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości już 6 kwietnia 2019 (sobota) o godzinie 17 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 70 zł i 80 zł można nabyć tylko za pośrednictwem serwisów internetowych www.kabaretowebilety.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl