Kino Zielone Oko dla dzieci: "Mirai"

Dla dzieci w Kinie Zielone Oko film "Mirai". To najnowsza animacja jednego z najważniejszych współczesnych twórców tego gatunku, Mamoru Hosody, reżysera m.in. “Wilczych dzieci”, a zarazem pierwszy japoński film anime, który miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.
Jest to historia 5-letniego Kuna, którego czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka – Mirai, na której koncentruje się uwaga rodziców. Niedługo potem chłopiec odkrywa tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję siostry.
źródło: www.filmweb.pl
Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl