Konkurs recytatorski "Wiosenne przebudzenie" - eliminacje gminne

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: Wstęp wolny

Najlepsi recytatorzy ze szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy spotkają się 24 marca o godz. 10 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wezmą udział w gminnym etapie powiatowego konkursu recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”. Najlepsi będą reprezentować naszą gminę podczas finału w Murowanej Goślinie. Uczniowie klas 1-6 będą recytować poezję, starsi z klas 7-8 oraz gimnazja – także prozę. Wszystkim występom przysłuchiwać się będzie jury, w skład którego wejdą aktorka Teatru Animacji Mariola Ryl-Krystianowska oraz Jolanta Tepper, kierownik Domów Kultury w GOK „SEZAM”. Warto pojawić się na eliminacjach, dopingować uczniów, ale i wsłuchać się w piękne słowa, które padać będą ze sceny. Wstęp wolny.