Wystawa prac koła plastycznego z Tarnowa Podgórnego

• Miejsce: Galeria w Rotundzie
  • Bilety: wstęp wolny

Wystawa prac malarskich pt. „Nasze malowanie” będzie prezentowana w Galerii w Rotundzie w dniach od 05.03 do 26.03.2019 r. Zobaczymy obrazy wykonane przez uczestniczki zajęć Koła Plastycznego dla dorosłych, które w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym prowadzi Justyna Just-Przybylska. Praca w grupie na zajęciach plastycznych i corocznych wyjazdach plenerowych daje uczestniczkom poczucie relaksu, zabawy i jednocześnie satysfakcji artystycznej. Wstawa obejmuje obrazy inspirowane indywidualnymi odczuciami i spostrzeżeniami, tak różnorodne jak ich autorki. Wiele z nich zostało wykonanych jako prezenty dla rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy często sami proponowali tematykę obrazu. Prezentacją naszych obrazów chcemy zachęcić widzów do podjęcia próby sprawdzenia własnych uzdolnień i kreatywności w dziedzinie sztuk plastycznych. Na wystawę zapraszają uczestniczki koła plastycznego w Tarnowie Podgórnym: Beata Paul, Dorota Wawrowska, Małgorzata Murkowska, Ania Rutkowska, Krystyna Mleczak, Krysia Gaweł, Ula Baksalara, Magdalena Szefler.