Mama, tata, teatr i ja: "Elmer - Słoń w kratkę"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

Teatr Fuzja zaprezentuje spektakl „Elmer - Słoń w kratkę", który powstał na podstawie książki brytyjskiego pisarza i ilustratora Davida McKee. Jest to historia słonia, który jest nieco inny, bo kolorowy i na dodatek w kratkę. Pomimo swojej odmienności, jest bardzo lubiany w stadzie. On jednak zamartwia się tym, że się wyróżnia. Wpada więc na pomysł, jak stać się szarym i… udaje mu się to! Słonie jednak nie lubią szarego Elmera, tęsknią za kolorowym. One po prostu lubią go takiego, jakim jest. Przedstawienie mówi o inności, tolerancji i akceptacji oraz innych dobrych emocjach i adresowane jest dla dzieci od 3 lat. Na spektakl z cyklu „Mama, tata, teatr i ja” zapraszamy 31 marca o godzinie 12.30 do Domu Kultury w Tarnowie podgórnym. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl Dorosłym widzom przypominamy, że pierwsze rzędy widowni w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym są przeznaczone dla waszych pociech, by mogły zobaczyć wszystko, co dzieje się na scenie.