"Zabawka" - spektakl Szkółki i Teatru Tańca Sortownia

• Bilety: obowiązują bezpłatne wejściówki

„Zabawka” to spektakl, który już 23 lutego wystawi na nowo Szkółka Teatru Tańca Sortownia. Dlaczego na nowo? Wcześniej zaprezentowali go w dwóch częściach. Reżyser - Piotr Bańkowski postanowił je połączyć i powstało jedno przedstawienie. Obok młodych tancerzy na scenie zaprezentują się ich starsi koledzy z Teatru Tańca Sortownia. Aby znaleźć się na widowni w sobotę 23 lutego w Centrum Kultury w Przeźmierowie należy zaopatrzyć się w bezpłatne wejściówki, które dostępne są: w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).