Kino Zielone Oko: "Green Book"

W Kinie Zielone Oko film „Green Book”, który otrzymał trzy Złote Globy: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor drugoplanowy - Mahershala Ali, najlepszy scenariusz dla Brian Hayes Currie, Nick Vallelonga, Peter Farrelly. Jest to opowieść o cwaniaczku z Bronxu, który zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.
źródło:www.filmweb.pl

Bilety w cenie 15 zł można nabyć w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl