Kino Zielone Oko dla dzieci: "Czarodziejka Lili ratuje Święta"

Przygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta - legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne za bardzo polegają tylko na kupowaniu prezentów. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli. Gość z przeszłości zmienia się w dzikie stworzenie sprzed czasów, zanim oswoił go św. Mikołaj, a Święta w obecnej postaci stają pod znakiem zapytania. Teraz czarodziejka Lili wraz z jej małym, zielonym smokiem muszą powstrzymać Ruperta, by wszyscy mogli także w tym roku cieszyć się Bożym Narodzeniem.
[opis dystrybutora kino]
źródło: www.filmweb.pl
2 grudnia 2018 godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł od osoby dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz przed seansem). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.