Kino Zielone Oko: " 7 uczuć" Wyróżniony

"7 uczuć" to najnowszy film Marka Koterskiego. 25 listopada będzie można go zobaczyć w Kinie Zielone Oko.
Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
źródło:www.filmweb.pl
Bilety w cenie 15 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz przed seansem). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.