Konkurs recytatorski "Wierszowany listopad" Wyróżniony

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: wstęp wolny

Zbigniew Grochal - aktor Teatru Nowego w Poznaniu będzie przewodniczącym jury gminnego konkursu recytatorskiego „Wierszowany listopad”.

Zapraszamy 25 listopada o godzinie 10 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym gdzie reprezentanci szkół podstawowych recytować będą wiersze, a młodzież gimnazjalna i z klas VII i VIII szkół podstawowych - także prozę. Deklamacjom przysłuchiwać się będzie jury, które ostatecznie wyłoni zwycięzców w 3 kategoriach wiekowych: dla klas I-III, klas IV-VI oraz klas VII i VIII oraz gimnazjów.

Biorąc pod uwagę liczne sukcesy recytatorów z naszej gminy na powiatowych konkursach warto przyjść do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym, wysłuchać i nagrodzić oklaskami ich występy. Wstęp wolny!