Koncert Anity Lipnickiej & The Hats

Anita Lipnicka & The Hats zapraszają: Kochani, wieziemy do Was „Miód i Dym” ! Będzie korzennie i vitage’owo. Będzie trochę bluesa, trochę country i folku niczym ze złotych lat hipisowskich! Chcemy Was ugościć pięknym brzmieniem, podzielić się z Wami naszymi inspiracjami i przenieść Was tej wiosny w słodko-przydymione, sielskie klimaty. Zagramy dla Was wyjątkowy koncert, na którym usłyszycie piosenki z płyty „Miód i dym”, a na deser znajdzie się też coś dla tych, z którymi na trasie spotykamy się od lat, więc i powspominamy trochę :) Będą ze mną oczywiście moi kochani Kapelusznicy ! Nie dość, że przystojni to jeszcze megazdolni, więc będzie i czego posłuchać i na co popatrzeć :)
Mam nadzieję, że się spotkamy! Weźcie ze sobą swoich bliskich…. i kapelusze! :)
źródło: www.anitalipnicka.com

Bilety w cenie 59 zł. W sierpniu dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Od września także w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.