fbpx

Koncert Mate.O/TU

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: plac przy kościele w Lusowie, ul. Poznańska 2
  • Bilety: wstęp wolny

 

26.08.2018 na lusowskiej scenie przy kościele wystąpi zespół Mate.O/TU.

Mateusz Otremba (Mate.O) kompozytor, autor tekstów, wokalista. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku. Od tamtej pory nagrał sześć autorskich albumów: „Totalne Uwielbienie” (1997), „Jesteś dobry dla mnie” (2002), „Zapominam siebie” (2006), Mate.O Akustyczny i Przyjaciele „Usiądź przy mnie” DC&DVD (2012), Mate.O & GŁYK P.I.K Trio „Kolędy Narodów”(2014), „Pieśni Naszych Ojców” (2016), „Król wszechświatów” (2017). Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami : TGD oraz New life’m, z którymi nagrał w sumie 6 albumów. Współpracował z takimi artystami jak: Natalia Niemen, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Paweł Bzim Zarecki, Piotr Wojtasik, Mieczysław Szcześniak.

Muzyki Mate.O, nie sposób przypisać do jednego nurtu muzycznego, słychać w niej bowiem elementy popu, jazzu, rhytm&bluesa. Jego twórczość to przede wszystkim piękne piosenki, z niebanalną harmonią i tekstami, które znalazły wielu odbiorców i wiernych fanów.

Mate.O/TU - to nowy zespół Mateusza Mate.O Otremby, który wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. TU to skrót od Totalnego Uwielbienia. Autor ponownie pisze współczesne pieśni uwielbienia, które podobnie jak poprzednie jego piosenki rozpalają Polaków do uwielbienia. Podczas koncertów prezentowane są premierowe utwory z najnowszej płyty, jak też dobrze znane i lubiane utwory z pierwszych płyt, takie jak: Przyjaciela mam”, „Jesteś dobry” czy „Panie nasz”.

Zespół w składzie: Mate.O - głos, gitara, bouzouki, Jadzia Kłapa-Zarecka - głos, saksofon, Maciek Kietliński – bębny, Paweł Bzim Zarecki – instrumenty klawiszowe, Kornel Popławski – bas zaprezentuje się 26 sierpnia o godzinie 19.30 w Lusowie (plac przy kościele).

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Log in

fb iconLog in with Facebook