Mozaika - wernisaż wystawy koła plastycznego z Przeźmierowa

• Bilety: wstęp wolny

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac koła plastycznego dorosłych, prowadzonego przez Natalię Erdei-Jankowiak w piątek 15 czerwca o godz. 19:00 w Centrum Kultury w Przeźmierowo do sali konferencyjnej. Wystawa jest podsumowaniem rocznej pracy z gliną. Prezentuje głównie prace wykonane w technice mozaiki ceramicznej, które powstawały na przestrzeni wielu tygodni, w kilku etapach. Każdy projekt został przygotowany począwszy od rysunku, poprzez przemyślenie podziału kompozycji, wykonanie każdego elementu ręcznie z płata gliny, wybór i nałożenie kolorów szkliwa, wypał i wreszcie oprawienie w drewnianą ramę. Prace są bajecznie kolorowe i niezwykle oryginalne. Będzie je można oglądać do końca września.