Kino Zielone Oko zaprasza: "Nigdy cię tu nie było"

Historia byłego agenta do zadań specjalnych. Jest to zagubiony, pełen sprzeczności mężczyzna, z autodestrukcyjnymi skłonnościami. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, gdy ginie pewna nastolatka, postanawia podjąć się jej odnalezienia. Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Film został nagrodzony Złotymi Palmami (najlepszy scenariusz dla Lynne Ramsaya, najlepszy aktor dla Joaquina Phoenixa) na festiwalu w Cannes. Zobaczymy go w Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 20 maja o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed projekcją), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.