Kino Zielone Oko: "Pitbull. Ostatni pies"

Święcąca sprzedażowe triumfy seria „Pitbull” dotychczas tworzona była przez Patryka Vegę. Najnowszy film z cyklu – „Pitbull. Ostatni pies” wyreżyserowany został przez twórcę takich hitów jak „Psy”, „Demony wojny wg Goi”, „Pokłosie” czy „Jack Strong” – Władysława Pasikowskiego.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają za swój obowiązek i punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji doświadczonych policjantów. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, która toczy się między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci ważny gracz – Czarna Wdowa.

Miłośników sensacyjnego kina nie trzeba chyba przekonywać do pojawienia się w Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.