Kino Zielone Oko dla dzieci: "Na linii wzroku" Wyróżniony

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Jedenastoletni Michi mieszka w domu dziecka i na co dzień musi się zmagać z docinkami ze strony kolegów. Pewnego dnia znajduje list matki, którego adresatem jest jego ojciec. Listu nigdy nie wysłała, więc Michi postanawia odnaleźć nieznanego mu tatę. Tom okazuje się zupełnie inny, niż chłopiec mógł się spodziewać: jest karłem. Michi początkowo wstydzi się jego wyglądu, a kolejne złośliwości ze strony kolegów sprawiają, że ucieka z sierocińca i trafia do mieszkania ojca. Wkrótce obaj odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż przypuszczali. I że, mimo trudów, mogą być prawdziwą rodziną.

Familijna komedia Joachima Dollhopfa w Kinie Zielone Oko wyświetlona zostanie w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.