Kino Zielone Oko zaprasza: "W ułamku sekundy"

W tytułowym ułamku sekundy rozpada się życie Katji. Jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina próbują podtrzymywać ją na duchu w trakcie żałoby. Zapewniają też, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Z czasem jednak, gdy policja zaczyna podejrzewać o udział w zamachu dwoje młodych neonazistów, w bohaterce zaczyna narastać potrzeba osobistej zemsty. Francusko-niemiecki dramat Fatiha Akina otrzymał nagrodę Złoty Glob w kategorii „Najlepszy film zagraniczny”, a Diane Kruger wyróżniona została nagrodą dla najlepszej aktorki na festiwalu w Cannes. Zobaczymy go w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.