Kino Zielone Oko zaprasza: "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"

Ten film Kino Zielone Oko miało pokazać 11 marca. Niestety, z powodu błędu dystrybutora nie byliśmy go w stanie odtworzyć. W imieniu dystrybutora i własnym, serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Film jest na tyle wart pokazania, że postanowiliśmy, mimo wszystko, raz jeszcze nań zaprosić. Seans zaplanowany został na niedzielę, 8 kwietnia, a w ramach przeprosin dla wszystkich widzów, bilety na ten film dostępne będą w nieosiągalnej w innych kinach cenie 10 zł.

Akcja obsypanego nagrodami (2 Oscary, 4 Złote Globy, 5 nagród BAFTA i wiele innych) filmu toczy się w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji kilka miesięcy po morderstwie córki głównej bohaterki. Lokalnej policji nie udaje się wpaść na trop sprawcy, a zdeterminowana matka decyduje się na nieszablonowe przedsięwzięcie: wynajmuje 3 tablice reklamowe przy wiodącej do miasteczka drodze. Maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do powszechnie szanowanego szefa policji. Gdy do akcji wkracza jego porywczy i agresywny zastępca, starcie między bohaterką a lokalnymi siłami porządkowymi przekształca się w otwartą wojnę. Na kryminalny komediodramat Martina McDonagha zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 8 kwietnia o godz. 18.