Mama, Tata, Teatr i ja: "Baśń o królu Nicnierobie" Teatru Krokodyl

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Lubiany przez dzieci i dorosłych, Teatr Krokodyl ponownie zawita do naszej gminy. Zaprosi na spektakl „O Królu Nicnierobie”, który odbędzie się w niedzielę, 8 kwietnia o godz. 12.30 w Domu Kultury w Tarnowie, w ramach cyklu Mama, Tata, Teatr i ja.

W spektaklu wykorzystane zostaną lalki. Historia opowiada o leniwym królu, który twierdzi, że skoro jest królem, to nic nie musi. Nie uczy się, nie czyta książek, nawet się nie myje. Dzieci zostaną wciągnięte we wspólne ratowanie króla, pomogą mu zrozumieć, że nie może być aż tak leniwy. Wraz z aktorami, nakłonią go do kąpieli, przeczytania książki. A król odkryje, co daje prawdziwe szczęście. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie dwóch opiekunów) do nabycia w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Agata Klaudel-Berndt