Kino Zielone Oko zaprasza: "Czwarta władza"

Meryl Streep i Tom Hanks – to tylko niektóre z gwiazd kina, które zobaczymy w najnowszym filmie Stevena Spielberga. Opowiada on prawdziwą historię wydawców dziennika „The Washington Post”, Katheriny Graham i Bena Brandlee, którzy stanęli na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami. Przedmiotem ich walki było prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, które przez cztery dekady ukrywane były przez najwyższe władze Stanów Zjednoczonych.

Film nominowany do Oscara w kategorii „Najlepszy film” i „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 25 marca o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Centrum Kultury Przeźmierowo (na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.