Kino Zielone Oko dla dzieci: "Wicher. Dzikie konie"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Mika jest znaną „zaklinaczką koni”. Pewnego dnia wraz ze swoim ukochanym ogierem Wichrem wyrusza do hiszpańskiej Andaluzji – miejsca jego narodzin. Tam odkrywają tajemniczą i magiczną oazę, do której dzikie konie przychodzą pić wodę. Wkrótce okazuje się, że część terenu jest na sprzedaż, a wielka firma zainteresowana zakupem nie ma zamiaru pozwolić koniom na korzystanie z krystalicznego źródła. Aby ocalić oazę i życie dzikich koni, Mika i jej przyjaciele planują odrodzić starożytną tradycję – wyścig dzikich koni. Jeśli to się uda – oaza zyska status dziedzictwa narodowego i zostanie objęta ochroną.

Czy mice i Wichrowi uda się zrealizować plany? Przekonamy się w niedzielę, 25 marca o godz. 12.30 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) do nabycia w miejscu seansu (na godzinę przed pokazem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.