"Mieszczanin szlachcicem" - spektakl Komediantów z Przeźmierowa

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: Wstęp wolny

W grudniu ubiegłego roku swoją premierę miał najnowszy spektakl Komediantów z Przeźmierowa. Grupa, która działa w GOK „SEZAM” pod okiem Bogdana Żyłkowskiego tym razem zmierzyła się ze słynnym dramatem Moliera. Wyszło doskonale, dlatego powtórka spektaklu stała się oczywistością. Tym razem zobaczymy go w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

- To historia tego, co się dzieje z człowiekiem, kiedy chce się przystroić w cudze piórka. Opowieść o tym, jak śmieszne rzeczy z tego wynikają. Przy okazji to kolejny spektakl, w którym ogląd świata jest potraktowany żartobliwie, z przymrużeniem oka – opowiadał przed premierą reżyser spektaklu.

- Grupa komediantów, mieszkańców naszej gminy, pokazała jak wielkie drzemią w niej aktorskie talenty. Sztuka Moliera „Mieszczanin szlachcicem”, w reżyserii Bogdana Żyłkowskiego, wypadła znakomicie – oceniała w TarNowej Kulturze Agata Klaudel-Berndt.

Każdy, kto przegapił premierę będzie mógł się o tym przekonać na własne oczy już w niedzielę, 18 marca o godz. 17 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wstęp wolny.